بهترین برند موتور آسانسور

بهترین مارک موتور آسانسور:

بر طبق نظر بیشتر کارشناسان و مهندسین موتورهای ساخته شده توسط کشور ایتالیا از بهترین برند موتور های آسانسور ها هستند. هر کدام از برندهای ایتالیایی با یکدیگر رقابت می کنند. موتور گیربکس آلبرتو ساسی ساخت ایتالیا و موتور گیرلس زیلابگ ساخت آلمان از بهترین برند های موتور آسانسور به شمار می روند که دارای توان و قدرت استارت و همچنین طول عمر بالایی هستند.

بهترین برند موتور آسانسور

بهترین برند موتور آسانسور ایرانی:

ایران در حوزه تولید موتور آسانسور، سابقه و قدمت کمتری از کشورهای دیگر دارد. با این حال برندهای ایرانی پیشرفت خوبی در این زمینه داشته و موتورهای آسانسور با کیفیتی را روانه بازار کرده اند. اصلی ترین شاخصه موتور های آسانسور ایرانی، قیمت پایین و خدمات پس از فروش مناسب می باشد که سبب افزایش سهم فروش آن ها در بازار شده است. برای خرید بهترین موتور آسانسور در کنار کاهش هزینه ها می توان روی برندهای ایرانی حساب ویژه ای باز کرد. از برندهای مطرح موتور آسانسور ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موتور آسانسور بهران:

بهران از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده موتور آسانسور می باشد و انواع موتور گیربکس و گیرلس را در توان ها و سرعت های مختلف به بازار عرضه می کند. بهران جزو بهترین برند موتور آسانسور ایرانی بوده و با ارائه طیف وسیعی از موتورهای اسانسور، هر نیازی را به خوبی پوشش می دهد.

موتور آسانسور الکو:

الکو از سال 1389 در حوزه طراحی و تولید موتور آسانسور فعالیت داشته و موتورهای آسانسور با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است. موتورهای آسانسور الکو در سرعت ها و توان‌های مختلف با الهام گیری از برندهای سیکور و ساسی، عرضه شده و قیمت نسبتا پایینی دارند.

موتور آسانسور روسانی:

برند روسانی جزو بهترین برند موتور آسانسور ایرانی می باشد که در زمینه تولید موتور اسانسور گیرلس فعالیت دارد. روسانی به صورت تخصصی بر روی تولید موتورهای گیرلس فعالیت داشته و موتور گیربکسی تولید نمی کند.

موتور آسانسور پرگاس:

پرگاس یکی دیگر از بهترین برند های موتور اسانسور ایرانی می باشد که به صورت تخصصی در طراحی و تولید موتورهای گیرلس و گیربکسی فعالیت می کند. این برند جزو برندهای نو ظهور موتور آسانسور می باشد و پیش از ورود به این حوزه به تعمیر و تولید قطعات موتورهای گیربکسی وارداتی مشغول بودند.

بهترین برند موتور آسانسور

بهترین برند موتور آسانسور خارجی گیربکس دار:

 تنوع موتور آسانسور خارجی در بازار ایران زیاد است. همین تنوع باعث می شود که مشتریان هنگام خرید حق انتخاب زیاد داشته باشند. در اینجا ما سعی کرده ایم بهترین موتورهای خارجی موجود در بازار را به شما معرفی کنیم :

  • موتور گیربکس آلبرتو ساسی
  • موتور گیربکس سیکور ایتالیا
  • موتور گیربکس MGT ایتالیا
  • موتور گیربکس ایتال ایتالیا
  • موتور گیربکس مونتاناری ایتالیا
  • موتور گیربکس فیا ایتالیا
  • موتور گیربکس جم ایتالیا
  • موتور گیربکس آکیش ترکیه
  • موتور آسانسور IR10 و IR20 کوپل

بهترین برند های موتور گیرلس آسانسور:

موتور گیرلس زیلابگ آلمان:

از این موتور معمولا در برج ها و فروشگاه های لوکس استفاده می شود. موتور زیلابگ دارای کیفیت و طول عمر بالایی است و در ظرفیت های ۶ تا ۲۱ نفره در بازار موجود می باشد. قیمت این موتور نسبت به سایر موتورهای آسانسور بالاتر است.

موتور گیرلس ویتور:

این برند ساخت کشور آلمان است اما در حال حاضر نمونه های چینی آن در بازار یافت می شود. موتور ویتور در ظرفیت های ۸ تا ۲۱ نفره تولید می شوند و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردارند.

موتور گیرلس سیکور ایتالیا:

از دیگر برند های برتر تولید کننده موتور آساسنور در دنیا می توان به موتور گیرلس سیکور ایتالیا اشاره کرد. که به دلیل کیفیت و قابلیت نصب در سه حالت در سطح بین الملل مورد استقبال قرار گرفته است و اغلب در ساختمان هایی که به دلایلی امکان ساخت موتور خانه وجود ندارد از آن استفاده می شود.

بهترین برند موتور آسانسور

ویژگی های یک موتور آسانسور با کیفیت:

یک موتور آسانسور با کیفیت بالا باید دارای چندین ویژگی کلیدی باشد که به عملکرد، امنیت و کارایی آن کمک می کند. به طور کلی چند ویژگی مهم وجود دارد که باید هنگام خرید موتور آسانسور در نظر گرفته شود. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

قابلیت اطمینان:

یک موتور آسانسور قابل اعتماد برای عملکرد بدون وقفه بسیار مهم است. باید بتواند در برابر استفاده سنگین مقاومت کند و عملکرد ثابتی را در مدت طولانی ارائه دهد. موتورهای باکیفیت با اجزای با دوام طراحی شده اند و برای اطمینان از قابلیت اطمینان تحت آزمایش های دقیق قرار می گیرند.

بهره وری:

بهره وری انرژی یک نکته مهم برای موتورهای آسانسور است. یک موتور با کیفیت بالا برای به حداقل رساندن مصرف انرژی، کاهش هزینه های عملیاتی و اثرات زیست محیطی طراحی شده است. به دنبال موتورهایی باشید که استاندارد های صنعت را برای بهره وری انرژی داشته باشند.

عملکرد روان و بی صدا:

آسانسورها باید به آرامی و بی سر و صدا کار کنند تا تجربه ای راحت و دلپذیر برای مسافران فراهم کنند. یک موتور با کیفیت بالا برای به حداقل رساندن ارتعاشات، سر و صدا و حرکات تند و سریع طراحی شده است و از یک سواری نرم و بی صدا اطمینان حاصل می کند.

ویژگی های ایمنی:

ایمنی در سیستم های آسانسور بسیار مهم است و موتور نقش مهمی ایفا می کند. یک موتور با کیفیت بالا دارای ویژگی‌های ایمنی مانند سیستم‌های ترمز، مکانیسم‌ های کنترل سرعت و عملکردهای توقف اضطراری است تا ایمنی سرنشینان را در موقعیت‌های مختلف تضمین کند.

برای دریافت مشاوره بیشتر می توانید با ما در گروه صنعتی غدیر در تماس باشید.

 

 

همین الان تماس بگیرید!