گروه مهندسی صنعتی غدیر در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات اسانسور از جمله انواع کابین آسانسور ، انواع درب لولایی و ملزومات آسانسور آغاز نموده است .

این شرکت با توجه به نیاز روز افزون کشور به صنعت آسانسور در جهت ارتقای محصولات خود و با توجه به توانایی بالای مجموعه برای اولین بار در کشورت مبادرات به طراحی و تولید درب تمام اتوماتیک مدل سلکوم نموده است .

این شرکت در راستای استاندارد سازی و بالا بردن کیفیت محصولات خود در سال 92 مفتخر به کسب علامت ملی استاندارد ملی ایران برای تولید درب های تمام اتوماتیک گردیده است. علاوه بر فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور مبادرت به صادرات محصولات به کشور های همجوار و کشور های حوزه های خلیج فارس نموده و در این راستا در سال 1395 موفق به دریافت گواهینامه CE اروپا گردیده است.

گروه مهندسی صنعتی غدیر در راستای مشتری  مداری و ارائه محصولات با کیفیت و متنوع ، علاوه بر اخذ استانداردهای ملی و بین المللی با استفاده از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا از جمله آلات لیزر کات CNG ، پانچ CNG ، پرس برک های CNG و خط رنگ تمام اتوماتیک الکترواستاتیک به شیوه های نوین و سیستم های مکانیزه فروش و خدمات پس از فروش مبادرت ورزیده است.

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همین الان تماس بگیرید!